עלינו - סי סמדר אליאסף מעצבת תכשיטים בעבודת יד

עלינו

החומרים שלנו
חומרים טבעיים, עור איכותי, זהב 24 קראט, ציפוי כסף 925, אבנים יקרות למחצה וקריסטלים של סברובסקי. אלה רק חלק מהעיצובים היוקרתיים שנולדים אצלנו בסי סמדר.

קצת עלינו
סמדר אליאסף וסיגל ארצי, שותפות מעל 10 שנים, הן הבסיס של החברה, הן מה שמרכיב את המותג 'סי סמדר'. סמדר היא הראש והמחשבה מאחורי העיצובים וסיגל אחראית על הרחבת הקו ללקוחות רבים ככל האפשר ברחבי העולם.

קצת על המותג
המותג 'סי סמדר' זוכה לשבחים בינלאומיים עם איכות יוצאת דופן ועיצובים בלעדיים. ההצלחה הבינלאומית באה לידי ביטוי הן מבחינת איכות התכשיטים ועיצובם והן מבחינת שירות הלקוחות המוצלח.

איפה ניתן לרכוש את התכשיטים שלנו
את הקולקציות והעיצובים שלנו ניתן למצוא במגוון חנויות בוטיק מובילות, באירועי אופנה בינלאומיים וכן בקטלוגים היושבים בדיוטי פרי ביותר מ-20 חברות תעופה ברחבי העולם (בינהן אל-על). אנחנו מעצבות ומייצרות תכשיטי אופנה לנשים וגברים, מודרנים וקלאסים, בינלאומיים ומקומיים.

תפיסת העולם שלנו
אנחנו לא מאמינות שצריך לבחור רק חומר אחד או עיצוב מסויים, להפך, אנחנו דוגלות בשילוב של חומרים כדי להביא לידי ביטוי את הגיוון שאנחנו מאמינות בו כדרך חיים.
בין הדברים שאנחנו מאמינות בהם, רצינו שהמותג גם יעניק לחברה ולכן הקמנו סדנת תכשיטים לאנשים עם צרכים מיוחדים שתפקח על הכנת החבילות ותיבות התכשיטים. הקשר איתם רציף, נעים ומספק, לשני הצדדים.