החזרות - סי סמדר אליאסף מעצבת תכשיטים בעבודת יד

החזרות

במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת או להחזירו, אפשר לעשות את זה בלי בעיה!

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו בדואר רשום ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. 

ניתן להחזיר פריטים שנקנו באתר גם בחנות הסטודיו ברחוב הברזל 32, תל אביב. הכניסה דרך לובי B קומה 1-. אין להגיע ללא תיאום מראש בטלפון: 03-6445623.

הנחיות להחלפת או החזרת פריט:

רוצה להחליף או להחזיר את הפריט שרכשת? ניתן לעשות זאת בקלות. יש לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש, ולשלוח אותו אלינו עד 14 יום מיום קבלתו בדואר רשום. יש ליצור קשר עם שירות לקוחות בטלפון 03-6445623 או בכתובת מייל : office@sea-smadar.com

רוצה להחליף?

יש לשלוח אלינו את הפריט בדואר רשום ולהודיע לשירות לקוחות באיזה פריט את מעוניינת. ניתן לעשות זאת בטלפון 03-6445623 או במייל: office@sea-smadar.com . לאחר שהפריט התקבל תוכלי או לקבל קרדיט בחנות או להחליף למוצר אחר. במידה ותרצי החזר כספי תוכלי ליצור קשר עם שירות הלקוחות את 48 שעות מרגע קבלת הפריט . בעת ביצוע החזר הכספי תופחת עלות המשלוח (דואר רשום 15 ש"ח, דואר שליחים 30 ש"ח).

הערות ותוספות:

* ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד) בניכוי עלות המשלוח (דואר רשום 15 ש"ח, דואר שליחים 30 ש"ח ). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל שאלה או תהייה אנחנו זמינות עבורך בטלפון 03-6445623. 

* החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.

* ניתן להחזיר פריט בסייל עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בתמורה, יתקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי סכום של 100 ש"ח- הזול מביניהם. באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.

*  לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.